Латексна фарба для стін і стель

Латексна фарба для стін і стель

Ціна: 570 грн - 10 л

Латексна фарба для стін і стель CLASSIC призначена для фарбування в сухих та вологих приміщеннях з підвищенною експлуатацією.


Латексна фарба для стін і стель CLASSIC виготовляється на базі акрилової дисперсії та мінеральних наповнювачів. Вона характеризується як паропроникна, стійка до мокрого стирання, утворює матове покриття, має підвищену покривну здатність, екологічно безпечна, містить антигрибкову добавку. Колорується за каталогом кольорів NCS високоякісними барвниками європейського виробництва, а також універсальними пігментними пастами або концентратами.

ОБ‘ЄМ: 10л / 5л / 3л / 1лЛатексна фарба для стін і стель CLASSIC призначена для нанесення всередині приміщень на бетонні та мінеральні поверхні, гіпсокартонні плити, деревопохідні основи, тощо. Використовується для фарбування стін і стель в сухих та вологих приміщеннях з підвищеним експлуатаційним навантаженням. Перед використанням фарбу необхідно ретельно перемішати та звірити її відповідність згідно замовлення. Фарба наноситься на підготовлену чисту, суху і тверду поверхню в два шари. При необхідності розбавити водою (не більше 5% від об’єму) до належної консистенції.

Фарбу наносити за допомогою щітки, валика або розпилювача при температурі від +8оС до +28оС та відносній вологості повітря не більше 80%. Для збереження ідентичності кольору на одній площині рекомендується використовувати фарбу однієї партії, номер якої вказаний на кришці. При температурі +20оС та відносній вологості повітря 60% висихання фарби триває 1,5-2 години. За інших температурних показників та вологості повітря в приміщенні цей процес може становити до 5 годин. Не наносити фарбу при попаданні на поверхню прямих сонячних променів; уникати протягів. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Використання фарби разом з продукцією інших виробників не рекомендується. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання фарби, а також її застосування в інших цілях і умовах, що суперечать вищевказаним.

Перед нанесенням фарби перевірити відповідність її кольору ( зазначено на кришці ) та типу ( зазначено на етикетці ) згідно замовлення. В іншому випадку рекламації розглядатися не будуть.


Оберігати латексну фарбу для стін та стель CLASSIC від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5оС до +35оС – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партії вказані на кришці.

Середній розхід: 1 літр / 9-11м2 при одношаровому нанесенні по гладкій поверхні.