Фарба для стелі

Фарба для стелі COMFORT WHITE

Ціна: 313 грн - 9 л

Фарба для стелі COMFORT WHITE (біла) призначена для фарбування в сухих приміщеннях з помірною експлуатацією.


Фарба для стелі COMFORT WHITE виготовляється на основі акрилової дисперсії, води та добавок. Вона легко наноситься на поверхню, утворюючи біле матове покритя; приховує незначні дефекти поверхні, не розбризкується, є стійкою до сухого стирання та екологічно безпечною.

ОБ‘ЄМ: 9л / 4,5л / 2,5л / 0,9лФарба для стелі COMFORT WHITE призначена для фарбування стель в сухих приміщеннях з помірною експлуатацією. Перед використанням фарбу необхідно ретельно перемішати та звірити її відповідність згідно замовлення. Фарба наноситься на підготовлену чисту, суху і тверду поверхню в два шари. При необхідності розбавити водою (не більше 5% від об’єму) до належної консистенції.

Фарбу наносити за допомогою щітки, валика або розпилювача при температурі від +5оС до +30оС та відносній вологості повітря не більше 80%. При температурі +20оС та відносній вологості повітря 60% висихання одного шару фарби триває 1-2 години. За інших температурних показників та вологості повітря в приміщенні цей процес буде відбуватися до 4-х годин. Не наносити фарбу при прямому попаданні на поверхню сонячних променів; уникати протягів. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Використання фарби разом з продукцією інших виробників не рекомендується. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання фарби, а також її застосування в інших цілях і умовах, що суперечать вищенаведеним.

Перед нанесенням фарби перевірити відповідність її кольору ( зазначено на кришці ) та типу ( зазначено на етикетці ) згідно замовлення. В іншому випадку рекламації розглядатися не будуть.


Оберігати інтер’єрну білу фарбу СOMFORT WHITE від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5оС до +35оС – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партії вказані на кришці.

Середній розхід: 1 літр / 9-11м2 при одношаровому нанесенні по гладкій поверхні.